Potrebujete vôbec makléra !?

Sme makléri, ktorí pracujú pre ľudí. Ľudí ako Vy. Svoju prácu robíme naplno. Nepracujeme na polovičný úväzok, nevenujeme sa realitám len po večeroch alebo keď máme voľný čas. Sme tu vždy, keď ma potrebujete. Pripravení pomôcť.


Práca realitného makléra je ako každá iná, akurát s tým, že my nemáme pracovný čas od – do. Pracujeme aj vtedy, keď väčšina z Vás sa hrá so svojimi deťmi, píše úlohy, oddychuje alebo ide s manželkou na kávu. Pracujeme aj po 18 hodine, niekedy sú obhliadky aj po 20 hod., v soboty, nedele, sviatky, skrátka vtedy, keď nás Vy – klienti potrebujete…


Pracujeme a ideme do toho s tým, že niektorí klienti potvrdia obhliadku a neprídu… nedvíhajú telefón, nereagujú na SMS a ani sa už nikdy neozvú …. že niektorí klienti po obhliadke “akože odídu” a potom sami zazvonia predávajúcim…. aby ma obišli… áno, aj toto je naša práca, naše sklamania, nás biznis…… Máme vždy autentické a pravdivé vzťahy s klientmi. Z mnohých sa stali postupom času priatelia a tieto priateľstvá trvajú dodnes.


Napriek všetkým týmto občas boľavým faktom, svoje prácu milujeme. Tiež úplne chápeme, že veľa ľudí má pocit, že realitného makléra nepotrebujú a že je to medzičlánok navyše. My tento názor rešpektujeme, ale nesúhlasíme s ním. Maklér nie je o tom, že Vám pripraví papiere k prevodu, zbehne na kataster a urobí inzerciu… Maklér je ten človek, ktorý s Vami preberie Váš zámer sa pohnúť ďalej. Vie vycítiť ako najlepšie a najrýchlejšie týmto procesom prejsť. Nie sme obchodníci, ktorí za všetkým vidia iba zisk. Sme team, ktorí  verí svojej intuícii a vieme vycítiť, čo je v danom okamihu to najefektívnejšie riešenie. A najmä - sme tu pre všetkých, ktorí sú na rovnakej vlne a vedia oceniť a podporiť iných.