Čo znamená garancia kvality?

GARANCIA KVALITY®


Milí klienti,


predaj vlastnej nehnuteľnosti považujem za jednu z najzásadnejších životných výziev. V každom prípade ide o zásadnú zmenu vo Vašom živote a ja a môj team si mimoriadne vážime, že ste si po tejto dôležitej ceste zvolili ako sprievodcov našu kanceláriu.


Volám sa Natália Šultysová, som prvou certifikovanou maklérkou na Slovensku a už 17 rokov spolu s mojím teamom sprevádzam klientov pri zmene bývania.


V celom priebehu našej spoločnej spolupráce môžete počítať s maximálnym využitím našich profesionálnych vedomostí a rada by som Vám touto GARANCIOU KVALITY® predstavila spôsob, akým pracujeme pre našich klientov.


Pred Vaším rozhodnutím zmeniť svoj domov, sa s Vami nezáväzne stretneme.         


V pokoji si preberieme všetky možnosti, spoločne zvážime všetky alternatívy a dohodneme sa na ďalšom postupe a tiež navrhneme úpravy, ktoré zvýšia atraktivitu Vašej nehnuteľnosti pri obhliadkach.  


Každá nehnuteľnosť je iná, má svoj príbeh, svoje naplnenie a každá si nájde svojho nového obyvateľa. Je to rovnaká alchýmia ako láska na prvý pohľad.


★ Nikdy nepredávame, čo sme nevideli.


Nie je to korektné ani k predávajúcim a ani ku kupujúcim. Ak nepoznáme nehnuteľnosť a jej  majiteľov, nevieme podať korektné a pravdivé informácie. A to je pre nás principiálna a profesionálna česť. Úvodné konzultácie, stratégie predaja a cenový návrh predaja poskytujeme zdarma.


Stanovenie reálnej predajnej ceny


Na trhu sa vyskutuje veľmi veľa nehnuteľností na predaj. Je mimoriadne náročné vedieť sa správne zorientovať v ponukových cenách, reálne zhodnotiť aká reálna predajná cena je správna. Chápeme, že každý predávajúci má túžbu čo najlepšie svoju nehnuteľnosť predať. Na druhej strane je tu kupujúci, ktorý má presne podobnú túžbu, len v opačnom garde. Vypracujeme Vám analýzu priemerných cien nehnuteľností (CMA), ktorá Vám bude slúžiť ako spoľahlivý kompas pri stanovení konkurencieschopnej ponukovej ceny Vašej nehnuteľnosti..


Marketing


Spolupracujeme s rovnako naladenými ľuďmi ako my a to sa týka aj výberu fotografa.  A Janko Hámorský, ktorý sa profesionálne venuje realitnej fotografii a špičkovými 3D virtuálnym prehliadkam, je presne tým pravým človekom (www.janhamorsky.com alebo www.otvorenydom.com).


Po spoznaní Vašej nehnuteľnosti si vytvárame vlastný pohľad a efektívne možnosti predaja. Citlivo určujeme cieľovú skupinu a podľa toho nastavujeme celkový predaj. Používame teda najmodernejšie marketingové nástroje, videoobhliadky a robíme si kvalitnú fotodokumentáciu. Našim cieľom je mať odlišné formy predaja, netradičné postupy a individuálne nastavený proces celého predaja. Samozrejmosťou je, že Vám prehľad inzercie Vašej nehnuteľnosti Vám bude vopred zaslaný na Vašu kontrolu.


Obhliadky so záujemcami


Rozhodnutie predať vlastnú nehnuteľnosť je zásahom do súkromia, to Vám nebudeme klamať. Vieme, aký vplyv to môže mať na Váš bežný rodinný život, neustále upratovanie a Vašu prítomnosť. Samozrejmosťou z našej strany je, že si vždy s Vami dohodneme najvhodnejšie dni a časy pre obhliadky so záujemcami tak, aby sme čo najmenej narušili bežný rodinný chod Vašej domácnosti.


Rovnako v prípade záujmu prevezmeme kľúče od Vašej nehnuteľnosti na základe preberacieho protokolu a obhliadky zrealizujeme aj bez Vašej prítomnosti.


Pravidelné informovanie o stave predaja


Toto je asi najmenej realizovaná služba zo strany realitných kancelárií. Minimálne alebo nulové informovanie klientov.


Naši klienti sú naši partneri. Sme presvedčení, že je nevyhnutné, aby naši klienti mali vždy aktuálne informácie.   Preto Vás v priebehu predaja vždy budeme pravidelne informovať o úspešnosti marketingu Vašej nehnuteľnosti, spätných väzbách od záujemcov a tiež našich návrhoch ďalších krokov potrebných pre jej predaj.


Príprava zmlúv a prevod vlastníctva


Zmluvnú dokumentáciu a všetky zmluvné podklady potrebné k bezpečnému prevodu Vašej nehnuteľnosti, zabezpečuje v spolupráci s nami, špičková advokátka a notárka v jednej osobe – JUDr. PhDr. Zuzana Korvínová. www.korvinova.sk.


Počas celého môjho pôsobenia v realitách od roku 2002, sme (môj team a ja) mali vždy a všetky prevody vlastníckeho práva nehnuteľnosti povolené. Ani raz sa nestalo, že by vklad povolený nebol alebo ho okresný úrad odmietol povoliť. Z tohto dôvodu viem garantovať 100% úspešnosť pri prevode nehnuteľností, tak aby sa každý klient reálne stal vlastníkom nehnuteľnosti. Táto záruka je neprenosná a ja osobne ju považujem za najvyššiu možnú záruku, ktorú vie vôbec realitná kancelária poskytnúť. Skúsenosti za 17 rokov realitnej praxe sú neprenosné, odskúšané na vlastných skúsenostiach, pri každom jednom prípade, ktorý ani jeden nebol rovnaký. V celom procese predaja nehnuteľnosti našich klientov maximálne odbremeňujeme, zastupujeme v komunikácii s úradmi, bankami a našou snahou je, aby klient vybavil všetky formality na jednom mieste a v čo najkratšom čase.


Reklamačný poriadok


Naša realitná kancelária sa zaviazala dodržiavať etické princípy práce realitných maklérov na Slovensku a a tejto Garancie kvality. Rovnako máme spracovaný Reklamačný poriadok, ktorý je uverejnený na našej webovej stránke www.realitnemaklerky.sk.


V prípade, že služby poskytnuté našou kanceláriou nie sú v súlade s vyššie uvedenou garanciou, budem Vám vďačná, ak sa na mňa ihneď obrátite. Reklamáciu môžete podať na čísle 0905 444 402 alebo na e-mailom info@realitnamaklerka.sk.


Nápravu pochybenia osobne zabezpečím okamžite.


Natália Šultysová, konateľ